Slavíme 10 let

Elektromontér (z51642)

Odpověď
Lokalita Přerov

Elektrotechnika a energetika Elektrotechnika a energetika

Pracovní náplň:

- sestavování, montáž a zapojování slaboproudých elektrických zařízení a jejich součástí
- měření elektrických veličin a parametrů

Požadujeme:

- Vyznáte se v elektrických přístrojích
- Rychle se přizpůsobíte tomu, že jeden týden si přivstanete a druhý můžete spát do oběda
- To máme radost! Podívejte, co dalšího od našeho nového kolegy požadujeme:
- dokončené střední odborné vzdělání, vzdělání v oblasti elektro výhodou
- znalost vyhlášky 50/1978 Sb. výhodou = osoba poučená dle zákona 250/2021 Sb. paragraf 19
- praxe na obdobné pozici výhodou
- práce ve vícesměnném provozu (ranní a odpolední)
- zaškolení na danou pozici je samozřejmostí.

Nabízíme:

- mzda až 43.000 Kč / měsíc + nadstandardně placené přesčasy
- práci ve stabilní společnosti
- smlouva na dobu neurčitou hned od nástupu
- náborový příspěvek 30.000 Kč
- širokou škálu firemních benefitů
- 5 týdnů dovolené
- příspěvek na dojíždění
- příspěvek za doporučení kolegy
- firemní školku
- firemní restauraci Aramark
- zvýhodněné volání, tarif T-mobile