Slavíme 10 let

Servisní technik emisních pro lokalitu Brno (z51736)

Odpověď
Lokalita Brno

Automotive Automotive Elektrotechnika a energetika Elektrotechnika a energetika Technika Technika

Pracovní náplň:

- Servisní technik provádí pravidelný servis, kalibrace zkušebního zařízení
- Podporu zákazníků v České republice, případně dalších afilací v rámci firmy
- Analyzuje požadavky zákazníka, provádí údržbu, školení a opravy
- Zkušební zařízení: emisní zkušebny v kombinaci se zkušebnami spalovacích motorů
- a válcových zkušeben, výrobky firmy (software, hardware).
- Zákazníci - Česká republika, Evropa.
- Sídlo servisní společnosti - Brno

Požadujeme:

- SŠ vzdělání elektrotechnického směru (automatizace, obecná elektrotechnika),
- Práce vhodná i pro absolventy SŠ a VŠ
- Angličtina na komunikativní úrovni nutná
- Práce s počítačem: kancelářské programy MS Office na pokročilé uživatelské úrovni
- Znalost HW a SW z oblasti výpočetní techniky
- Zkouška dle NV194/2022 Sb. - nutná
- Zkušenosti s elektrickými pohony a elektronickými měřícími systémy - výhodou
- Přehled z automobilového průmyslu (motory, zkušebna motorů, emisní zkušebna) - výhodou
- Samostatnost, spolehlivost, ochota cestovat (Česká republika a zahraničí - cca 20-30% pracovního času)
- Řidičský průkaz sk.B

Nabízíme:

- Vysoce kvalifikovanou práci v mezinárodní společnosti
- Zajímavou mzdu
- Zaměstnanecké benefity (dopravné, 5 týdnů dovolené)
- Kapesné při cestě v zahraničí
- Atraktivní pracovní prostředí - automobilky, výzkumné ústavy, univerzity
- Vaše profesní životopisy (v anglickém a českém jazyce) zasílejte na následující adresu.