Slavíme 10 let

Procesní Technik (z51714)

Odpověď
Lokalita Louny

Strojírenství Strojírenství Technika Technika

Pracovní náplň:

- stanovovat parametry pro obvyklé podmínky výroby, zajišťovat optimální využití technologického vybavení a strojů s ohledem na kvalitu a čas výroby
- optimalizovat parametry výroby a výrobních procesů
- provádět detailní rozbory příčin vad a odchylek výroby
- podílet se na tréninku a školení techniků ve svěřené oblasti
- spravovat stávající technologie a podílet se na zavádění nových lisů do výroby
- vytvářet technologické postupy a pracovní instrukce
- vzorování nových forem

Požadujeme:

- praxe na obdobné pozici
- znalost vstřikolisů jako je například Engel, HUSKY
- znalost fungování a provozu vstřikovacích forem a zpracování plast. hmot.
- orientace v technické dokumentaci
- organizační schopnosti, stanovování priorit, analytické a systematické myšlení, proaktivní přístup
- Výhodou bude komunikativní znalost anglického jazyka, není však podmínkou

Nabízíme:

- stabilní zaměstnání v potravinářském průmyslu a malý kolektiv - zázemí korporátu, ale prostředí "rodinné" firmy
- 5 týdnů dovolené
- zajímavé platové ohodnocení
- flexibilní konec a začátek pracovní doby
- stravenky - příspěvek zaměstnavatele ve výši 75% hodnoty stravenky
- roční bonus
- odměny za narozeniny, odpracované roky, ale také za narození dítěte či svatbu
- možnost neustálého osobního i profesního rozvoje (kurz angličtiny, školení apod.)

Naši partneři

Jooble