Servisní technik elektrikář/mechanik s výjezdy do zahraničí (z51709)

Odpověď
Lokalita Příbram

Elektrotechnika a energetika Elektrotechnika a energetika Řemeslné a manuální práce Řemeslné a manuální práce Technika Technika

Pracovní náplň:

- Instalace a uvedení do provozu speciálních tryskacích systémů u zákazníka
- Podpora a realizace prvotního uvedení do provozu a předběžné přejímky FAT v závodě
- Doprovod a provedení závěrečného přejímacího testu SAT u zákazníka
- Provádění servisních zakázek pro naše zákazníky
- Provádění školení o provozu zařízení (mechanické/elektrické)
- Odstraňování závad na místě u zákazníka

Požadujeme:

- Ukončené vzdělání v oboru mechatronik nebo v oboru elektrikář/mechanik s dalším vzděláním v oboru elektrotechnika
- Dobrá znalost němčiny a angličtiny (konverzačně)
- Zkušenosti v oblasti tryskání stlačeným vzduchem jsou žádoucí
- Žádoucí je také znalost práce s PLC řízením
- Vysoká afinita k cestování (zakázky jsou po celém světě)
- Otevřená komunikace
- Nezávislý způsob práce
- V případě Vašeho zájmu o tuto pozici, prosíme, o přiložení životopisu pouze v AJ nebo NJ. Děkujeme.

Nabízíme:

- Zajímavou a náročnou pozici v mezinárodním prostředí s moderními pracovními podmínkami
- Odpovídající mzdové ohodnocení a měsíční finanční bonus
- Týden dovolené navíc
- Příspěvek zaměstnavatele na penzijní pojištění nebo připojištění nebo DIP (4% ze základní mzdy)
- Zvýhodněný mobilní tarif pro zaměstnance a jejich rodinné příslušníky
- Závodní stravování přímo v areálu společnosti
- Multisport karta s příspěvkem zaměstnavatele
- Zvýhodněné vstupenky do příbramského kina a divadla
- Dostupnost MHD, hlídané parkoviště (přístřešek pro kola a motorky v areálu společnost.