Slavíme 10 let

Projektant slaboproudých systémů (Z34173)

Odpověď
F.S.C. BEZPEČNOSTNÍ PORADENSTVÍ, a.s.

Elektrotechnika a energetika Elektrotechnika a energetika Technika Technika

Pracovní náplň:

Projektant slaboproudých systémů

Co bude náplní Vaší práce:
• vypracovávat projektové dokumentace slaboproudých systémů technické ochrany
• provádět kontroly, posuzovat a dělat korektury projektů a dokumentací
• provádět stavebně technické průzkumy
• provádět autorský nebo technický dozor nad realizací stavby
• řídit příslušných odborných a montážních prací
• organizovat, řídit, provádět a účastnit se na přejímce projektů včetně subdodávek

Hledáme někoho kdo:
• má SŠ/VŠ vzdělání v oblasti elektrotechnického směru (nařízení vlády č. 194/2022 Sb./ býv. vyhl. 50/1978 Sb.);
• orientuje se v technických normách, znalost stavebního práva
• zná práci s AutoCAD, případně s jinými CAD programy
• ovládá práci na PC (zejména MS Office)
• znalost tvorby rozpočtů a systému Kros výhodou
• vlastní řidičský průkaz skupiny „B“ výhodou
• má komunikační dovednosti, příjemné vystupování, je pečlivý a zodpovědný
• zná výborně český jazyk a gramatiku

Co Vám můžeme nabídnout:
• stabilní zázemí největší poradenské společnosti v ČR v oblasti ochrany osob, majetku, informací a služeb bezpečnostního managementu
• pravidelnou účast na odborných seminářích zabývající se novými technologiemi v oblasti STO
• odpovídající mzdové podmínky
• práce na HPP
• kariérní růst a další rozvoj ve společnosti
• notebook a mobilní telefon
• příjemný pracovní kolektiv
• firemní benefity

Místo pracoviště: Ostrava

Nástup: podle domluvy

Svoje CV prosím zasílejte na e-mailovou adresu HolobradkovaK@fsc-ov.cz

Upozorňujeme na skutečnost, že budeme kontaktovat pouze uchazeče, kteří splní výše uvedené požadavky.