Slavíme 10 let

Obchodní zástupce pro Čechy (z51674)

Lokalita Kladno Lokalita Kolín Lokalita Mělník Lokalita Mladá Boleslav

Prodej a obchod Prodej a obchod

Pracovní náplň:

- vedení obchodních schůzek
- spolupráce na tvorbě a plnění obchodních plánů
- udržování dobrých vztahů se stávajícími zákazníky a získávání nových zákazníků ve svěřeném regionu
- prezentace novinek a akčních nabídek svěřeným zákazníkům
- spolupráce s dalšími kolegy z obchodního a realizačního týmu pro vyřešení dotazů a potřeb zákazníků
- nezbytná administrativa při realizaci objednávek, řešení pohledávek a vedení záznamů z obchodních jednání

Požadujeme:

- minimálně středoškolské vzdělání,
- aktivní a prozákaznický přístup a nadšení pro obchodní činnost
- zkušenost s prodejem technických produktů, zejména v B2B prostředí
- schopnost porozumění potřebám zákazníků a budování dlouhodobých vztahů se zákazníky
- touhu dosahovat a překračovat stanovené cíle
- znalost práce na PC
- řidičský průkaz sk. B

Nabízíme:

- práci na hlavní pracovní poměr v dlouhodobě prosperující společnosti
- portfolio aktivních zákazníků (nebudete začínat od nuly)
- motivující finanční ohodnocení (fixní mzdu + měsíční provize ze zrealizovaných obchodů)
- služební vozidlo s možností využití pro osobní účely,notebook, mobilní telefon
- možnost práce z domova
- 5 týdnů dovolené
- stravenkový paušál
- okamžitý nástup