Slavíme 10 let

IT SPECIALISTA (z50359)

Odpověď
Lokalita Bruntál

IT Vývoj IT Vývoj IT-projekty IT-projekty IT-správa IT-správa

Pracovní náplň:

- Máte zkušenosti v oblasti informačních technologií, správě systémů a rádi byste spolupracovali na zajímavých projektech
- Jste inovativní a rádi své nápady přenášíte do praxe
- správce ERP K2, MES Pharis
- správa databází, informačních systémů a aplikací
- administrace Lotus Domino
- administrace serverů
- spolupráce na IT bezpečnosti
- zajištění podpory uživatelům (firemní helpdesk)
- spolupráce na projektech společnosti

Požadujeme:

- min. SŠ vzdělání s praxí v programování alespoň 5 let
- profesní znalosti: MS SQL - nutné znalosti na pokročilé úrovni (instalace, nastavování, programování uložených procedur)
- Programování v jazycích Pascal, .NET podmínkou
- K2 - zkušenosti se systémem na úrovni programování scriptů, tiskových sestav a nastavení velkou výhodou
- Znalost Lotus Domino, Lotus Notes 10 výhodou
- zodpovědnost, flexibilita, samostatnost, týmová práce
- analytické schopnosti, logické myšlení
- AJ výhodou

Nabízíme:

- pracovní poměr na dobu neurčitou, plný pracovní úvazek, týdenní pracovní doba 37,5 hod, zkušební doba 3 měsíce
- nástupní mzdu od 42 000 Kč zahrnující pravidelnou měsíční odměnu (v závislosti na praxi, kvalifikaci a zkušenostech)
- možnost kariérního růstu
- firemní benefity: roční prémie, čtvrtletní prémie, čerpání příspěvku na stravné a volnočasové aktivity formou elektronické platební karty, příspěvky na dopravné do zaměstnání, na penzijní připojištění, týden dovolené navíc, a jiné