Slavíme 10 let

Projektant Elektro a MaR (z50356)

Odpověď
Lokalita Pardubice

Elektrotechnika a energetika Elektrotechnika a energetika Technika Technika

Pracovní náplň:

- zpracuješ kompletně celý projekt elektro a MaR
- zajedeš na technické jednání se zákazníkem
- prohlídneš si místo stavby, to je také důležité
- poskytneš technickou podporu obchodu při tvorbě nabídky

Požadujeme:

- máš minimálně SŠ s maturitou v oboru elektro nebo průmyslová automatizace
- Super
- máš NV 194/2022 Sb.
- Super, bez toho by to ani nešlo
- umíš kreslit v EPLAN
- To nás zajímá
- baví tě učit se nové věci
- Super, hledáme tebe
- máš řidičák a v autě už něco naježděno
- To využiješ
- domluvíš se trochu anglicky
- Super, plus pro tebe

Nabízíme:

- firmu, která má dobrý jméno a je na trhu už nějaký ten pátek
- 25 dní dovolené, ať si odpočineš
- služební auto i pro soukromé užívání
- nějakou kačku na stravování
- angličtina v pracovní době
- denně čerstvý ovoce na pracovišti
- neotřelou zábavu ne firemních akcích, které stojí fakt za to
- kapra, šáňo a něco pod stromek na Vánoce
- fajn kolektiv, se kterým se budeš chtít vidět i mimo pracovní povinnosti
- když budeš chtít, porosteš s námi