SPECIALISTA ISO, SPECIALISTA KVALITY- procesní specialista SHEQ (z50357)

Odpověď
Lokalita Louny

Kvalita Kvalita

Pracovní náplň:

- Zajišťuje a spravuje systém ISO 9001, ISO 14001, ISO 45001
- Zajišťuje a spravuje základní oblasti ESG
- Podílí se na vytváření a dodržování všech procesů ve společnosti, zajišťuje a kontroluje procesy kvality
- Odpovídá za přípravu společnosti pro dozorové a recertifikační audity
- Dohlíží na realizaci plánu interních auditů, spolupracuje s interními auditory, podílí se na auditech samotných
- Spravuje, vydává a reviduje dokumentaci, zajišťuje distribuci organizační dokumentace, archivaci a skartaci dokumentů
- Školí nové zaměstnance a seznamuje je s procesy a interními pravidly společnosti
- Dohlíží na povinné evidence ze zákona (odpady, chemické látky a směsi.)

Požadujeme:

- orientace v oblasti ISO 9001,14001,45001
- vítána orientace v oblasti ESG
- výborná znalost MS Office (Excel, Word, Outlook), internetu
- znalost AJ na komunikativní úrovni
- výborné komunikační schopnosti a loajalita
- samostatnost, pečlivost, flexibilita, spolehlivost
- ŘP-skupina B (aktivní řidič)
- trestní bezúhonnost

Nabízíme:

- perspektivní práci v dynamické a rozvíjející se firmě
- možnost dalšího vzdělávání, profesního růstu a seberealizace
- podporujeme výuku cizích jazyků
- flexibilní pracovní dobu
- občasná práce z domova
- odpovídající finanční ohodnocení podle kvality a výsledků odvedené práce
- příspěvek na stravné, mobilní telefon, notebook
- příspěvek na penzijní připojištění, životní pojištění, na očkování proti klíšťové encefalitidě
- roční odměny
- Základní mzda: 40 000 - 60 000 CZK v závislosti na znalostech, vědomostech, praxi
- Smluvni´ vztah: HPP
- Na´stup: ihned nebo dohodou