Slavíme 10 let

Rozpočtář/přípravář stavební výroby (z51632)

Odpověď
Lokalita Břeclav

Stavebnictví a reality Stavebnictví a reality

Pracovní náplň:

- Zpracování rozpočtů na jednotlivé zakázky
- Poptávání materiálu a subdodavatelů do nabídek a realizací
- Objednávání materiálu a subdodavatelů dle požadavků stavbyvedoucích.
- Spolupráce s projektanty a stavbyvedoucími.

Požadujeme:

- Pozitivní přístup a dobré komunikační schopnosti, protože budete denně komunikovat s dodavateli
- Znalost stavebních materiálů
- Dokončené stavební vzdělání, případně praxe na stejné pozici
- Znalost rozpočtového programu se bude hodit a MS Office byste měli mít v malíčku
- Čtení výkresové dokumentace

Nabízíme:

- Určitě se můžete těšit na náš bezvadný, přípravářsko/rozpočtářský tým, který si je vzájemnou oporou. Práce bude dost, ale s Vaší pečlivostí a samostatností to určitě společně zvládneme. Také můžete počítat i s tím, že Vaše kvalifikace poroste a za správně odvedenou práci Vám nabídneme adekvátní ohodnocení.