Slavíme 10 let

Junior Sales Engineer (z51638)

Odpověď
Lokalita Ústí nad Labem

Strojírenství Strojírenství Technika Technika Výroba a průmysl Výroba a průmysl

Pracovní náplň:

- Máte zájem o techniku
- Jste pokročilý ve znalosti angličtiny
- Spolehlivý
- Se zájmem o nabytí nových zkušeností
- Rád se učíte a příležitostně Vám nevadí služební cesta do zahraničí
- Pak hledáme právě Vás!
- příprava a kalkulace nabídek projektů, časového harmonogramu
- příprava a kreslení technologických schémat a celkových dispozic při tvorbě technického řešení
- spolupráce s oddělením nákupu při zajištění subdodávek v rámci přípravy nabídek
- komunikace se zákazníkem, subdodavateli v průběhu přípravy nabídky projektu

Požadujeme:

- SŠ nebo VŠ vzdělání v oboru strojírenství
- aktivní znalost práce v AutoCAD podmínkou (3D výhodou)
- schopnost čtení strojní výkresové dokumentace
- pokročilá znalost AJ podmínkou, další jazyky výhodou
- předchozí praxe v průmyslu výhodou
- zájem pracovat převážně na mezinárodních projektech
- organizační a komunikační schopnosti
- samostatnost, logické uvažování, aktivní ochotu učit se
- schopnost vysokého pracovního nasazení, odolnost vůči stresu
- znalost nástrojů projektového řízení MS Project a SAP výhodou
- základní orientace v technických normách
- řidičský průkaz sk. B

Nabízíme:

- odpovídající platové ohodnocení
- zázemí úspěšné zahraniční inženýrsko-dodavatelské firmy
- možnost kariérního růstu
- využití teoretických znalostí a jejich implementaci v praxi
- služební notebook a mobilní telefon i pro soukromé použití
- 13. plat, rozdělený do dvou bonusů za nadstandardní výkony, prokazatelné výsledky
- 5 týdnů dovolené
- příspěvek na stravování

Naši partneři

Jooble