Slavíme 10 let

Projektant Stavebně-konstrukční (FVE) (z431009)

Odpověď
Lokalita Pardubice

Stavebnictví a reality Stavebnictví a reality

Pracovní náplň:

- Hledaná pozice je trochu stavař, trochu konstruktér, trochu elektrikář. Hlavně ale zkušený samostatně myslící kolega s praxí v projektování některého z výše popsaných oborů.
- Společně s kolegy elektrikáři, kteří navrhnou fotovoltaický systém jako takový (jaký panel, jaký střídač apod.), samostatně vytvořit příslušnou část dokumentace stavebně-konstrukční ve stupni pro stavební povolení popř. pro provedení díla (realizaci) tj.
- Tvorba společných částí projektové dokumentace tj. Souhrnná zpráva, průvodní zpráva, celková, koordinační a vytyčovací situace atp.
- Práce s digitálním katastrem
- Zajištění přítomnosti sítí na pozemku a jejich zákres do DWG
- Práce v 3D Autocadu a ve spolupráci s kolegou elektro vytvořit rozmístění nosné konstrukce pro FVE panely a její usazení v terénu
- Následně opět ve spolupráci s kolegy elektro vytvořit výkresy výkopů pro kabeláže a zemnění
- Vytvořit jednoduché výkresy oplocení, vjezdové brány, základy pod trafostanice apod.
- V případě kandidáta s vyšší praxí, pak přichází v úvahu řízení a koordinace všech profesí na celých projektech s odpovědností za termín, kvalitu a úplnost dokumentace tj. vedení celého projektového týmu, vedení KD atp.

Požadujeme:

- SŠ nebo VŠ vzdělání stavebního, strojního či elektro zaměření
- Znalost problematiky FVE (alespoň okrajově) - není to ale podmínka
- Praxe na pozici projektant alespoň 2…3 roky
- Znalost práce v Autocad 2D a 3D (popř. doučíme v potřebném rozsahu)
- Především ale samostatné a technické myšlení - chtít něco vymyslet a dotáhnout do konce
- chuť se trvale sebevzdělávat, absolvovat školení, sdílet informace s kolegy
- řidičský průkaz sk.B
- Výhodou bude, pokud budete znát
- znalost problematiky komunikací (chodníky, příjezdové silnice, zpevněné plochy a s tím spojená problematika a normy atp.)
- praktické zkušenosti z realizace podobných staveb (FV parky)
- znalost programu PV-SOL, PV-CASE
- znalost anglického jazyka

Nabízíme:

- spolupráci na rozsáhlých projektech OZE v ČR - můžete být součástí přerodu evropské energetiky
- možnost práce i na zahraničních projektech sesterské společnosti zabývající se projekční činností pro energetiku obecně, chemii, petrochemii a to v ČR ale i v Evropě a dalších zemích
- velkou míru seberealizace a odborného růstu
- přístup k moderním technologiím v daném oboru
- práci v mladém kolektiv
- pružnou pracovní dobu
- řada zaměstnaneckých firemních benefitů________________________________________
- Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
- Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
- Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
- Pracoviště: Pardubice popř. Praha-Karlín