Slavíme 10 let

Externí účetní (Z34207)

Odpověď
KAMO s. r. o.
Lokalita Uherské Hradiště

Bankovnictví a finanční služby Bankovnictví a finanční služby Ekonomika Ekonomika

Pracovní náplň:

EXTERNÍ ÚČETNÍ

Náplň práce:
• vedení účetnictví společnosti, včetně uzávěrek a výkazů DPH
• mzdová agenda
• interní výkaznictví v rámci provozní potřeby společnosti
• komunikace s úřady, vypracování a zasílání přehledů a sestav
• překládání kvartálních výkazů dle požadavků
• běžná účetně administrativní agenda

Požadujeme:
• znalost účetní problematiky včetně mzdové
• flexibilita a praktické zkušenosti s účetnictvím menších společností
• znalost účetního softwaru Pohoda (Stormware) vítána - není podmínkou
• uživatelská znalost Excelu a Wordu (pro účely evidence a komunikace)

Nabízíme:
• možnost využití pracovního prostředí v sídle společnosti
• příspěvky na dopravu, školení, výuku jazyků, apod. dle potřeby
• flexibilní pracovní dobu dle dohody
• výhodné mobilní hlasové a datové služby
• dobré ohodnocení, možnost benefitů a odměn

Místo výkonu práce:
Babice u Uherského Hradiště

Nástup:
dle dohody

Nabídky a životopisy zájemců laskavě zasílejte na email jonas@kamo.cz

Ing. Zdeněk Jonáš, jednatel KAMO s.r.o.