Slavíme 10 let

Zástupce výrobního manažera (Z34210)

Odpověď
SOKOL FALCO s.r.o.
Lokalita Chrudim

Kvalita Kvalita Management Management Potravinářství Potravinářství

Pracovní náplň:

Jsme česká rodinná firma s tradicí od roku 1993.
Vyrábíme masové speciality pro psy a kočky. Specializujeme se především na 100% masové konzervy, mražené maso a náš sortiment doplňujeme i o sušené masové pochoutky.

Zástupce výrobního manažera

Náplň práce
zastupování výrobního manažera v jeho nepřítomnosti
koordinace a dohled nad výrobním procesem
plánování a řízení denních výrobních operací
zajištění dodržování výrobních plánů a termínů
kontrola kvality výrobků a dodržování standardů
řešení provozních problémů a oprimalizace výrobních procesů
školení a vedení výrobních týmů
spolupráce s ostatními odděleními ve firmě

Požadujeme
SŠ/VŠ vzdělání, ideálně v oboru potravinářství, chemie nebo veterinární lékařství
praxe na podobné pozici ve výrobě, ideálně v potravinářském průmyslu velkou výhodou
zkušenosti s vedením týmu a organizační schopnosti
znalost výrobních procesů a technologií
schopnost rychle se rozhodovat a řešit problémy
pečlivost, spolehlivost a odpovědný přístup
znalost práce na PC (MS Office)
výhodou je znalost anglického jazyka

Nabízíme

motivační finanční ohodnocení
mnoho zaměstnaneckých výhod (např. naturální odměny, slevy na naše výrobky, atd.)
zázemí stabilní, prosperující a rychle expandující firmy
pracovní prostředí v nově zrekonstruovaných prostorech, dog-friendly kanceláře
přátelský a mladý kolektiv

Více informací na www.sokolfalco.com/kariera

Kontaktujte nás kariera@sokolfalco.com, 602 113 613