Slavíme 10 let

Obsluha stroje (z431011)

Odpověď
Lokalita Tachov

Řemeslné a manuální práce Řemeslné a manuální práce Strojírenství Strojírenství Výroba a průmysl Výroba a průmysl

Pracovní náplň:

- Zajišťovat plynulý chod vysoce automatizovaných moderních strojů ve výrobě
- Dohled nad kvalitou výrobků, zaznamenávání a hlášení všech odchylek kvality

Požadujeme:

- Otevřenost k rozvoji a ochota k neustálému zlepšování a učení se novým věcem
- Schopnost pracovat v nepřetržitém provozu (krátký, dlouhý týden)
- Dobré technické dovednosti - zkušenost např. na pozici seřizovač strojů, obsluha CNC, z oddělení údržby apod.
- !Šanci má i šikovný absolvent technického učiliště nebo střední školy!

Nabízíme:

- Pracovní smlouvu na dobu neurčitou přímo se společností
- Atraktivní základní mzdu ve výši 24 000 Kč brutto měsíčně.
- Příplatky za práci v nepřetržitém pracovním systému včetně:
- Příplatek za práci v noci ve výši 25% (ze zákona pouze 10%)
- Příplatek za práci o víkendech ve výši 30% (ze zákona pouze 10%)
- Příplatek za pracovní prostředí 15% z minimální mzdy
- Příspěvek za práci ve svátek 200% (ze zákona pouze 100%)
- Měsíční bonus 10% ze zákl.mzdy
- Vánoční a prázdninový bonus 100% základní mzdy - 50% se vyplácí v květnových a 50% v listopadových mzdách - tzn. peníze jsou fyzicky vyplácené do 15. června a 15. prosince
- Příspěvek na dopravu - 3 Kč / km pro zaměstnance, kteří dojíždí více než 10 km od závodu (placená cesta tam i zpět nad 10km)
- Příspěvek na penzijní připojištění 2,5% ze základní mzdy
- Jednorázový bonus při odpracování 1 roku - 8000Kč
- Sezónní benefity - vitaminové balíčky, ovocné balíčky, vánoční dárky apod.
- Jednorázový bonus 8000Kč za odpracování 1 roku u společnosti
- Stravenky v hodnotě 120 Kč (55% hradí zaměstnavatel)
- 5 týdnů dovolené
- Firemní akce