Slavíme 10 let

Mistr směny (z431013)

Odpověď
Lokalita Tachov

Strojírenství Strojírenství Výroba a průmysl Výroba a průmysl

Pracovní náplň:

- zajistit plynulou výrobu
- organizace práce podřízených pracovníků
- organizace práce v rámci směny (tým cca 15 pracovníků)
- posuzování a ověření pracovní způsobilosti týmu
- trénink, motivace a řízení týmu, pomoc při školení nových i stávajících zaměstnanců
- sledování efektivity výroby, reporting
- sledování spotřeby materiálu pro výrobní procesu
- spolupráce s ostatními odděleními

Požadujeme:

- vynikající znalost výrobního prostředí a provozu stroje ze sériové výroby
- obecné znalosti z oblasti údržby
- povědomí o systému ISO, BOZP a PO
- prolidský přístup a organizační schopnosti
- proaktivní přístup a motivaci učit se novým věcem
- základní znalost systému SAP výhodou
- alespoň základní znalost anglického jazyka bude výhodou
- řidičský průkaz na VZV uvítáme

Nabízíme:

- Pracovní smlouva na dobu neurčitou
- Zajímavé platové ohodnocení
- Měsíční bonus
- plat
- Příspěvek na dopravu (3,5 Kč/km)
- Věrnostní a docházkový bonus
- Stravenky v hodnotě 150 Kč/den
- 5 týdnů dovolené
- Příspěvek na penzijní připojištění
- Sezónní benefity - vitamínové balíčky, ovocné balíčky, vánoční dárky, firemní akce