Slavíme 10 let

KONSTRUKTÉR/KA OBALŮ (z431014)

Odpověď
Lokalita Pardubice

Strojírenství Strojírenství Technika Technika Výroba a průmysl Výroba a průmysl

Pracovní náplň:

- Zpracování projektů v rámci nabídkového řízení
- Vývoj zakázkového obalového řešení
- Zpracování konfigurace obalu do informačního systému
- Tvorba výkresové dokumentace
- Výroba fyzických vzorků, testování
- Osobní kontakt se zákazníkem - ve vazbě na vývoj obalů

Požadujeme:

- Praxe v packagingu, případně zkušenosti z konstrukčně zaměřeného oboru
- SŠ/VŠ odpovídajícího zaměření
- Praktická znalost grafických aplikací jako např. CorelDraw, Adobe Photoshop, Ilustrator
- Praktická znalost konstrukčních aplikací jako např. EngView, Impact CAD, Artios, Solid Edge
- Znalost dílčích aplikací MS Office, znalost IS SAP výhodou
- Znalost anglického jazyka (úroveň B1) výhodou
- Řidičský průkaz skupiny B
- Osobní přístup k řešení zadaných úkolů
- Prostorová orientace (3D prostředí)
- Grafické cítění
- Flexibilita
- Pečlivost
- Samostatnost