Slavíme 10 let

Řidič/řidička kamionu sk.C, C+E (Z21938)

Odpověď
M.Preymesser logistika, spol. s r.o.
Lokalita Mladá Boleslav

Logistika a doprava Logistika a doprava

Pracovní náplň:

Jsme společností poskytující služby v oblasti logistiky. Na trhu v České republice jsme přítomni více jak 20 let. Zajišťujeme kompletní logistickou podporu pro společnosti působící v automobilovém průmyslu.
Pobočka v Řepově potřebuje posílit tým o nové kolegy na pozici:

ŘIDIČ/ŘIDIČKA KAMIONU sk. C, C+E

Co vás čeká:
• Jednosměnný pracovní režim 8 hod pouze ranní směna
• Vykládka a nakládka v Mladé Boleslavi
• Jízdy na krátké vzdálenosti

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít:
• Řidičský průkaz sk. C, C+E, profesní průkaz, psychotesty
• Průkaz VZV výhodou

Co vám můžeme nabídnout?
• Zajímavé finanční ohodnocení
• Stabilní práci, jednorázové roční prémie
• Příspěvek na penzijní připojištění
• Příspěvek na stravenky, 5 týdnů dovolené
• Zázemí úspěšné firmy

M. Preymesser logistika, spol. s r.o. , Řepov 174, 293 01 Mladá Boleslav

E –mail: kariera.repov@preymesser.cz
Tel. 702 120 868