Slavíme 10 let

Projektant distribučních sítí NN/VN (z51459)

Odpověď
Lokalita Praha Lokalita Plzeň Lokalita Klatovy

Elektrotechnika a energetika Elektrotechnika a energetika Stavebnictví a reality Stavebnictví a reality Technika Technika

Pracovní náplň:

- dílčí i komplexní práce na projekčních zakázkách NN, VN a trafostanic NN/VN pro energetické společnosti i průmyslové odběratele a veřejné osvětlení pro provozovatele VO
- projektové řešení technické části projektové dokumentace
- projednání projektu s účastníky řízení (objednatel, dotčené orgány státní správy, správci sítí, majitelé pozemků) až po zajištění povolení stavebního úřadu

Požadujeme:

- SŠ/VŠ vzdělání elektrotechnického směru
- zkoušky dle vyhl. 50/78 Sb.
- praxe v oboru rozvodných sítí je výhodou, ne však podmínkou
- zodpovědnost, dobré komunikační schopnosti
- řidičský průkaz sk. B

Nabízíme:

- možnost posunu v kariéře do řídící funkce v prosperující společnosti
- práci na zajímavých projektech pro přední energetické společnosti
- velmi zajímavé finanční ohodnocení a další nepeněžní benefity
- možnost realizace vlastních nápadů a postupů
- skvělý tým spolupracovníků
- flexibilní pracovní dobu s možností práce na výše uvedených pobočkách i z domova
- vlastní organizace náplně práce
- dovolená 5 týdnů