Slavíme 10 let

Samostatný elektrokonstruktér (z51467)

Odpověď
Lokalita Ústí nad Orlicí

Elektrotechnika a energetika Elektrotechnika a energetika Technika Technika

Pracovní náplň:

- V technickém úseku bude Tvým hlavním úkolem zajišťování výrobních a testovacích zařízení. Budeš důležitou součástí celého týmu. V rámci přípravy a technické podpory každého stroje nebo strojního zařízení probíhá úzká spolupráce s oddělením výroby, údržby, technologie, kvality i provozu budov. Nedílnou součástí práce Tvé budou i jednání s externími dodavatelskými firmami. Komunikace napříč jednotlivými úseky.
- V dlouhodobějším horizontu počítej s prací na úkolech, které Ti přidělí přímý nadřízený, nebo manažer úseku. Nejtypičtější úkol může vypadat takto: technologie zadá požadavek na zařízení, Tvým úkolem je práce na technické specifikaci. Pak (nejčastěji ve spolupráci s externí firmou nebo firmami) koordinace přípravy a následně výroby takového stroje, nebo jeho úprava. Finálním úkolem je uvedení zařízení do výroby a jeho následná podpora.

Požadujeme:

- máš zájem o výrobní zařízení
- jsi samostatný/á, spolehlivý/á, bez problémů se domluvíš s kolegy
- máš minimálně SŠ s maturitou (obor elektro/ mechatronik/ elektromechanik)
- ovládáš Microsoft Office (Excel: umíš vytvořit a upravit tabulku, vytvořit grafy; Word: jsi schopen používat většinu funkcí)
- rozumíš anglicky (alespoň základní písemnou formou = je potřeba si umět přečíst technický manuál nebo odpovědět na jednoduchý email)
- máš předchozí zkušenosti s výběrem nových strojů pro výrobní linky
- rád přicházíš věcem na kloub a jsi zvídavý (nalézání nových řešení, zlepšování stávajících zařízení bude Tvou každodenní činností)
- umíš nějaký programovací jazyk (např. C+, PLC)
- ovládáš elektro CAD

Nabízíme:

- Podporujeme kariérní postup i interní vzdělávání. Nemáš vyhlášku 50
- Pomůžeme Ti ji získat. Naše oddělení rozvoje a vzdělávání Ti ochotně pomůže ve Tvém osobním i profesním růstu.
- Máme pět týdnů dovolené.
- Pro naše zaměstnance nabízíme kurzy angličtiny zdarma.
- Přímo v budově si nakupujeme v našich obchodech.
- V jídelně si vybíráme ze sedmi druhů dotovaných jídel.
- Jsme stabilní zaměstnavatel - v Lanškrouně působíme už 28 let. Výplatu dostaneš pravidelně.