Slavíme 10 let

Programátor, vývojář uživatelských aplikací (z51468)

Odpověď
Lokalita Ústí nad Orlicí

IT Vývoj IT Vývoj IT-projekty IT-projekty

Pracovní náplň:

- Chcete být i Vy součástí našeho IT týmu
- Podílet se na zahraničních projektech, nabídnout svou invenci, vytvářet nová řešení, dostat se do kontaktu se zahraničními uživateli, cizím jazykem a kulturou
- Přijďte pracovat mezi nás, zaškolíme Vás na vše potřebné.
- Podílet se na vývoji, správě a údržbě informačních technologií ve společnosti
- · Podílet se na podpoře provozu koncových stanic (SW)
- · Podporovat IT technologií u výrobních zařízení (SW)
- · Komunikovat s externími dodavateli systémového a aplikačního SW
- · Vést technickou dokumentaci
- · Podporovat a komunikovat s uživateli
- · Podílet se na zajištění provozu IT (držení pohotovostní služby cca 1x za dva týdny)

Požadujeme:

- Minimálně úplné střední vzdělání s maturitou
- · Znalost programovacího jazyka C#, Delphi (případně jiný objektově orientovaný jazyk)
- · Znalost programování www stránek: HTML, CSS, PHP
- · Znalost databázových systémů a jazyka SQL
- · Znalost AJ na komunikativní úrovni: nutnost mailové komunikace s kolegy v zahraničí, čtení a psaní manuálů, technické dokumentace
- · komunikativnost, samostatnost, flexibilitu, pečlivost a odpovědnost
- · řidičský průkaz skupiny B

Nabízíme:

- · Podporu kariérního postupu i interní vzdělávání. Naše oddělení rozvoje a vzdělávání Vám ochotně pomůže ve Vašem osobním i profesním růstu.
- · Pět týdnů dovolené.
- · Pracovní týden je zkrácen na 37,5 hodiny týdně.
- · Pro naše zaměstnance nabízíme kurzy angličtiny zdarma.
- · Přímo v budově si nákup v našich obchodech.
- · Jsme stabilní zaměstnavatel - v Lanškrouně působíme už 30 let.