Slavíme 10 let

Operátor testovací laboratoře (z51469)

Odpověď
Lokalita Ústí nad Orlicí

Elektrotechnika a energetika Elektrotechnika a energetika Technika Technika Výroba a průmysl Výroba a průmysl

Pracovní náplň:

- Denně si budete připravovat vzorky pro testy kvality kondenzátorů (připravení průvodky testu, příprava PCB - desky plošného spoje s testovanými kondenzátory). Budete přesně měřit elektrické parametry kondenzátorů před testem a po jeho provedení. Součástí Vaší práce bude i vyhodnocování dat získaných z provedených měření. Testování probíhá podle přesně daného postupu dle norem nebo podle požadavků zákazníka či oddělení technologie a vývoje. Reálně strávíte polovinu pracovního času u PC a druhou polovinu přímo v laboratoři prováděním testů, malou část pohybem po výrobních prostorách.
- V současné době hledáme operátora do laboratoře na speciální a periodické testování do oddělení kvality. Skrze Vaší nadřízenou se k Vám budou dostávat požadavky na testy speciální (od zákazníků, z technologie) i na testy pravidelné. Vaším úkolem bude pečlivě provést zadané testy, včetně přípravy vzorků, všech měření i vyhodnocení testů.

Požadujeme:

- máte střední odborné vzdělání (SŠ, SOŠ, SOU = pozice je vhodná i pro absolventy)
- jste učenlivá/ý a pozorná/ý (některé testy se rutinně opakují, ale jiné se mění, je potřeba si toho všimnout a umět být soustředěná/ý na práci)
- jste zručná/ý a máte smysl pro detail (pasivní elektrotechnické součástky - kondenzátory, které budete podrobovat analýze, jsou drobné a je potřeba být přesný)
- ovládáte Microsoft Office na základní úrovni
- Word: umíte napsat dopis, orientovat se v úpravě textu - jednoduché formátování jako je zarovnání do bloku, zvolení tučného textu
- Excel: zvládnete si vytvořit tabulku, naformátovat ji - ohraničení, různý formát písma, vložit nový list, smysluplně vytisknout hotovou tabulku
- jste ochotná/ý pracovat v režimu denních 12hod. směn
- umíte být samostatná/ý a trpělivá/ý (postup i průběh testů Vás krok za krokem naučíme, k úplné samostatnosti to může trvat i 6 až 9 měsíců, bude lepší, pokud se nebojíte zeptat, když něco není jasné)
- máte zájem naučit se něco nového, rozvíjet se
- Vám bude vyhovovat pracovat v přátelském kolektivu 12 kolegyň a 1 kolegy

Nabízíme:

- Podporujeme kariérní postup i vzdělávání. Nemáte elektro vzdělání, vyhlášku 50
- Pomůžeme Vám je získat. Získali jste maturitu v jiném oboru a teď uvažujete, že byste si rádi doplnili vzdělání i v oblasti elektro
- Ani to u nás není problém, umožníme Vám studovat při zaměstnání. Naše oddělení rozvoje a vzdělávání Vám ochotně pomůže ve Vašem osobním i profesním růstu.
- Máme pět týdnů dovolené.
- Pro naše zaměstnance nabízíme kurzy angličtiny zdarma.
- Přímo v budově si nakupujeme v našich obchodech.
- V jídelně si vybíráme ze sedmi druhů dotovaných jídel.
- Jsme stabilní zaměstnavatel - v Lanškrouně působíme už 28 let. Výplatu dostanete pravidelně.