Slavíme 10 let

Technolog povrchových úprav (z51471)

Odpověď
Lokalita Kladno

Stavebnictví a reality Stavebnictví a reality Výroba a průmysl Výroba a průmysl

Pracovní náplň:

- 1. Zodpovídá za aplikaci technologie protikorozní ochrany (PKO) ve společnosti
- 2. Kontroluje a vyhodnocuje technologie PKO předepsané zákazníkem
- 3. Jedná s projektanty ocelových konstrukcí ve věci povrchových úprav
- 4. Stanoví požadavky na výrobce a dodavatele nátěrových hmot a tryskacího matriálu a aplikace PKO
- 5. Organizuje, kontroluje a vyhodnocuje aplikaci předepsané technologie PKO ve výrobě
- 6. Kontroluje dodržování technologických předpisů provádění PKO, dodržování technologických časů a teplot
- 7. Účastní se přejímek konstrukcí před a po aplikaci PKO, aktivně komunikuje s přejímacími techniky zákazníka
- 8. Kontroluje vystavené protokoly k provedeným zkouškám povrchových úprav
- 9. Vyřizuje reklamace povrchových úprav
- 10. Aktivně přistupuje k rozvoji vlastních kompetencí v rámci popisu své pracovní činnosti
- 11. Řádně vede a archivuje svěřenou dokumentaci
- 12. Dodržuje pravidla v oblasti BOZP, požární ochrany a ekologie
- 13. Dodržuje koncernová pravidla chování (zásady Compliance)
- 14. Prosazuje kvalitu práce a produktů v souladu s požadavky systému jakosti
- 15. Dodržuje interní směrnice a předpisy společnosti
- 16. Dodržuje platné obecně závazné normy.
- a) Rozhoduje o připravenosti výrobku k zahájení provádění PKO v rámci svých kompetencí
- b) Rozhoduje o reklamacích PKO
- c) Rozhoduje o převzetí aplikovaných PKO a jejich připravenosti k přejímce zákazníkem
- d) Účastní se porad konaných vedoucím střediska
- e) Podává podněty nadřízenému ke zlepšení firemní pozice

Požadujeme:

- VŠ technického směru + 2 roky praxe v oboru
- nebo
- SŠ technického směru + 5 let praxe v oboru
- Německý nebo anglický jazyk, úroveň konverzační
- MS Office uživatelsky, AutoCad
- ŘP sk. B
- Znalost metod a norem v oboru PKO, trestní bezúhonnost, dobrý zdravotní stav

Nabízíme:

- Příspěvek na stravu (z ceny stravy 88 Kč /99 Kč uhradí zaměstnanec 29 Kč /43 Kč)
- Důchodové spoření 500 Kč
- 5 týdnů dovolené
- Nákupní poukázky do LIDL před vánočními svátky = 2.000, - Kč/zaměstnance
- Teambuilding
- Parkoviště pro OA zaměstnanců přímo v areálu společnosti