Slavíme 10 let

Elektrikář (z51475)

Odpověď
Lokalita Rychnov nad Kněžnou

Elektrotechnika a energetika Elektrotechnika a energetika

Pracovní náplň:

- provádění zadaných úkolů v Profylaxu
- dohlížení na funkčnost strojů a zařízení
- údržba elektrických zařízení a jejich optimalizace
- spolupráce na zavádění nových technologií
- spolupráce s externími firmami
- mix nejmodernějších technologií i ruční výroby
- strukturovanost automobilového průmyslu
- čistá a tichá výroba
- 18 směnný provoz s pravidelným střídáním směn
- nekonečný prostor pro osobní rozvoj v silno i slaboproudu
- zkušený tým, kde je běžné vzájemně si pomáhat
- šéf, který se chce dohodnout a váží si šikovných lidí
- závod s tradicí i zakázkami na mnoho let dopředu

Požadujeme:

- SOŠ/SOU elektrotechnického směru, oprávnění dle vyhl. 50/78 Sb.,
- , manuální zručnost, samostatnost, tvořivost, flexibilita, spolehlivost
- vyhl. 50/78 Sb. min. § 6 - samostatná činnost