Slavíme 10 let

Obchodně-technický zástupce (z43583)

Lokalita Praha Lokalita Středočeský kraj Lokalita Plzeňský kraj Lokalita Pardubický kraj Lokalita Královehradecký kraj

Prodej a obchod Prodej a obchod Technika Technika Výroba a průmysl Výroba a průmysl

Pracovní náplň:

plánování služebních cest a akvizic u zákazníků na 4 dny v týdnu
získávání nových zákazníků v rámci svého regionu
pravidelné schůzky se stávajícími zákazníky, péče o ně
technické poradenství pro zákazníky
spolupráce s backoffice při řízení projektů
vystavování nabídek
zápisy z jednání, podávání reportů z cest a jejich vyhodnocování
komunikace s dodavatelem z Německa

Požadujeme:

SŠ/VŠ vzdělání technického zaměření
Spolehlivost, korektnost, pečlivost
Schopnost vysoké identifikace s firmou
Obchodní talent či obchodní zkušenosti, nejlépe s technickými produkty
Výhodou zkušenost na podobné pozici
Strategické myšlení
Zájem o dlouhodobý pracovní poměr
Řidičský průkaz sk.B
Znalost NJ nebo AJ (telefonická i písemná komunikace s dodavatelem, popř. školení u dodavatele v Německu)
Schopnost poradit a vyřešit technické úkoly a požadavky zákazníků