Slavíme 10 let

Elektrikář při výrobě osvětlených zrcadel (Z21360)

Odpověď
Promiro s. r. o.
Lokalita Domažlice

Elektrotechnika a energetika Elektrotechnika a energetika Řemeslné a manuální práce Řemeslné a manuální práce

Pracovní náplň:

Promiro s.r.o.

Jsme jeden z nejvýznamnějších zpracovatelů skla v Evropě v oblasti nábytkového a sanitárního průmyslu s více než stoletou tradicí.
Naše firma se sídlem v Domažlicích se dále úspěšně rozvíjí, a proto hledáme k okamžitému či pozdějšímu nástupu zájemce na různé pozice.

Aktuálně hledáme spolupracovníky na pozici:

Elektrikář pro jednoduché elektromontážní a kontrolní činnosti při výrobě osvětlených zrcadel

Pro pozici platí:

- jedná se o lehkou, nenáročnou a rychle osvojitelnou práci ve výrobě osvětlených zrcadel
- pro tuto pozici není žádné věkové omezení, zájemci všech věkových kategorií jsou vítáni
- každému zájemci bude poskytnuto zaškolení a odpovídající trénink

Nabízíme:

- jisté zaměstnání v úspěšně se rozvíjející mezinárodní společnosti s více než stoletou historií
- atraktivní ohodnocení
- docházkové prémie
- vánoční prémie
- příspěvek na stravování/dovoz obědů
- přestávkovou místnost s kuchyňskou linkou
- možnost individuálního profesního růstu dle zájmu a kvalifikace

V případě zájmu o pozici se prosím obracejte na e-mail: personal@promiro.cz nebo na tel.: 379 755 039 / 379 775 067 kde bude s Vámi domluven další postup (po-pá 08:00-15:30 hod)