Slavíme 10 let

Předák výrobního provozu (Z21355)

Odpověď
Drůbežářský závod Klatovy a.s.
Lokalita Klatovy

Řemeslné a manuální práce Řemeslné a manuální práce Výroba a průmysl Výroba a průmysl

Pracovní náplň:

Drůbežářský závod Klatovy a.s. ul. 5.května 112, Klatovy

Přijďte posílit tým našich zaměstnanců

Pracovní pozice :

Předák výrobního provozu
• Možnost kariérního růstu
• Nástupní mzda 26 000 Kč možno dosažení 35 000 Kč

Požadujeme :
• Vzdělání SO popř.ÚSO potravinářské obory výhodou
• Zkušenosti s vedením pracovního kolektivu, koordinace výroby
• Flexibilita, komunikativnost, zodpovědnost
• Znalost práce s PC, zdravotní stav bez omezení
• třísměnný provoz

Nabízíme:
• Náborový příspěvek do 20 000 Kč
• Benefity dle směrnic společnosti (2 měsíční mzdy navíc, příspěvek na stravování, dopravu, penzijní přip.,dovolenou, spol.aktivity atd.)

Své životopisy zasílejte na e-mail personalni@dzklatovy.cz, tel. 376 353 382 / 332