Finanční účetní (Z20804)

Odpověď
Garsys s.r.o.
Lokalita Karviná

Bankovnictví a finanční služby Bankovnictví a finanční služby Ekonomika Ekonomika

Pracovní náplň:

Pro českou stabilní firmu hledáme zaměstnance na pozici

Finanční účetní

Náplň práce:
• znalost podvojného účetnictví
• zpracování účetních dokladů (agenda pokladna, banka, faktury vydané, faktury přijaté) i zahraniční partneři
• účtování majetku, kurzových rozdílů, skladů
• zpracování cestovních příkazů tuzemských a zahraničních
• zpracování přiznání k DPH, kontrolních hlášení, daně silniční, daně z příjmů, intrastat
• komunikace s bankami, úřady
• komunikace s daňovým poradcem, s auditorem
• sestavování účetních závěrek
• měsíční reporty, finanční controlling, analýzy

Profil kandidáta:
• praxe na obdobné pozici nutná- min. SŠ vzdělání s maturitou
• znalost účetního programu Premier výhodou, velmi dobrá znalost práce na PC, pokročilá znalost MS Office (Word, Excel)
• pečlivost, samostatnost, zodpovědnost, vysoké pracovní nasazení

Naše nabídka:
• velmi zajímavá a odborná práce
• stabilní zázemí, příjemný kolektiv
• zaučení zajistíme
• dobré finanční ohodnocení
• stravenky
• až 25 dnů dovolené
• mobilní telefon i k soukromým účelům
Rovnoměrná pracovní doba 37,5 hod./ týdně

Nástup možný od ihned.
Místo výkonu práce: Karviná

Strukturovaný životopis s fotografií
zasílejte na email: kadlubcova@garsys.cz, saran@garsys.cz
V případě dotazů telefonický kontakt: +420 555 502 130