Administrativní pracovník (Z20802)

Odpověď
1CAR, s.r.o.
Lokalita Praha

Administrativa Administrativa Ekonomika Ekonomika

Pracovní náplň:

Administrativní pracovník

Hledáme schopného zaměstnance pro servis na Praze 4 Chodov.

Naše požadavky:
• Vzdělání obchodního nebo technického směru výhodou
• Možné i pro šikovné absolventy
• V denní praxi komunikace se zákazníky, úřady, firmami a napříč firmou
• Nutná znalost práce na PC
• Výborné komunikační dovednosti, pečlivost, spolehlivost, loajalita a týmový duch
• Výhodou je praxe v administrativě a znalost anglického jazyka
• ŘP výhodou

Nabízíme:
• Odpovídající platové ohodnocení
• Bonusový systém
• Práci na HPP
• Jednosměnný provoz pondělí - pátek
• Práci v příjemném a přátelském prostředí
• Zajímavou práci v perspektivní a stabilní společnosti
• Pracoviště v těsné blízkosti metra C – Chodov

Nástup možný IHNED!

V případě, že Vás tato nabízená pozice zaujala, zašlete nám Váš životopis na e-mailovou adresu: jsvoboda@1car.cz anebo telefon 778 761 582