Prodavač/prodavačka (Z20571)

Odpověď
MASO UZENINY PÍSEK, a.s.
Lokalita Tábor

Prodej a obchod Prodej a obchod Řemeslné a manuální práce Řemeslné a manuální práce

Pracovní náplň:

Společnost s dlouholetou tradicí ve zpracování a prodeji masa a kvalitních masných výrobků MASO UZENINY PÍSEK, a.s. rozšiřuje svůj tým pracovníků, kteří se starají o každodenní spokojenost našich zákazníků. Do našich podnikových prodejen v Českých Budějovicích a Táboře hledáme kandidáty na pozici Prodavač/prodavačka.

Co budete mít na starosti?
* Prodej masa, uzenin, lahůdek a sýrů
* Komunikaci se zákazníky, ukážete jim náš sortiment, v případě potřeby jim poradíte.
* Práci s pokladnou – příjem hotovosti, stravenek, platby kartou
* Pracovat budete ve dvousměnném provozu
* Hledáme na prodejnách:

Úsek masa – COOP Tábor (pondělí - sobota)
ranní směna 6 – 14.30, odpolední 12.00 – 19.30 hod.
sobota: 6.00 – 13:30
Koho hledáme?
* Spolehlivého člověka vyučeného v jakémkoliv oboru, praxi v prodeji potravin uvítáme.
* Máte příjemné vystupování.
* Trestní bezúhonnost.
* Ochota pracovat na 2 směny.

Co nabízíme?

* Odpovídající platové ohodnocení
* Benefity – stravenky, zvýhodněný nákup firemních produktů, mimořádné odměny
* Pracovní smlouvu na dobu neurčitou
* Stabilní zázemí spolehlivého zaměstnavatele.
* Vše Vám ukážeme, vše Vás naučíme.