Manažer kvality a vývoje produktů (Z20569)

Odpověď
SOKOL FALCO s.r.o.
Lokalita Pardubický kraj

Kvalita Kvalita Management Management

Pracovní náplň:

Jsme česká rodinná firma s tradicí od roku 1993.
Vyrábíme masové speciality pro psy a kočky. Specializujeme se především na 100% masové konzervy, mražené maso a náš sortiment doplňujeme i o sušené masové pochoutky.

Z důvodu rozšiření výroby a růstu firmy hledáme do našeho týmu:

MANAŽER/KA KVALITY A VÝVOJE PRODUKTŮ

Náplň práce
Monitorování vývoje trhu a konkurence
Vývoj vůrobků - složení, obal
Příprava produktů pro uvedení do prodeje
Stanovení požadovaných testů a analýz
Kontrola kvality
Komunikace s dodavateli
Komunikace s výrobním a marketingovým vedoucím

Nabízíme
Motivační finanční ohodnocení + 2x ročně finanční bonus
Pitný režim vč. dobré kávy zdarma
Přátelský a mladý kolektiv
Mnoho zaměstnaneckých výhod (např. naturální odměny, slevy na naše výrobky, atd.)
Příspěvek na stravné a dopravu
Nové moderní kanceláře
Zázemí stabilní, prosperující a rychle expandující firmy
Odborné zaškolení
Možnost dalšího rozvoje

Požadujeme
VŠ vzdělání
Znalost AJ (další jazyky výhodou)
Vhodné pro absolventy
Komunikační dovednosti
Samostatnost, zodpovědnost, proaktivní jednání
Znalost práce na PC uživatelsky (MS Office, Internet)
Zájem o práci
Schopnost učit se novým věcem

Pracoviště: Vížky, Pardubický kraj
NÁSTUP IHNED NEBO DOHODOU

Svů životopis a motivační dopis zašlete Martině Kaplanové na email kaplanova@sokolfalco.com, případně volejte na tel. 606 681 769.