Vedoucí směny (Z20568)

Odpověď
SOKOL FALCO s.r.o.
Lokalita Pardubický kraj

Řemeslné a manuální práce Řemeslné a manuální práce Výroba a průmysl Výroba a průmysl

Pracovní náplň:

Jsme česká rodinná firma s tradicí od roku 1993.
Vyrábíme masové speciality pro psy a kočky. Specializujeme se především na 100% masové konzervy, mražené maso a náš sortiment doplňujeme i o sušené masové pochoutky.

Z důvodu rozšiření výroby a růstu firmy hledáme do našeho týmu:

VEDOUCÍ SMĚNY

Náplň práce
Obsluha autoklávů a parního kotle
Kontrola kvality výrobních postupů a dodržování výrobních receptur
Kontrola plnění konzerv
Rozdělování práce výrobním pracovníkům

Nabízíme
Mnoho zaměstnaneckých výhod (např. naturální odměny, slevy na naše výrobky, atd.)
Příspěvek na stravné, další peněžní odměny
Odborné zaškolení
Přátelský a mladý kolektiv
Pitný režim zdarma
Zázemí stabilní, prosperující a rychle expandující firmy

Požadujeme
SŠ vzdělání, maturita výhodou
Samostatnost, zodpovědnost
Zájem o práci
Schopnost učit se novým věcem

Mzda 25 000 Kč + 1x ročně finanční bonus

NÁBOROVÝ BONUS 10 000 Kč

Kontaktujte nás: kaplanova@sokolfalco.com tel. +420 606 681 769
Místo pracoviště: Vížky, Pardubický kraj

NÁSTUP IHNED NEBO DOHODOU