Dělník do výroby/skladník (Z20559)

Odpověď
Bohemia Manscraft, s. r. o.
Lokalita Jihočeský kraj

Logistika a doprava Logistika a doprava Řemeslné a manuální práce Řemeslné a manuální práce

Pracovní náplň:

Hledáme

Dělníky do výroby a Skladníky s VZV

Přijmeme zaměstnance do významné společnosti v Českých Velenicích. Práce na HPP pro muže i ženy.
Zdarma zajištěná doprava komfortními autobusy z níže vypsaných měst/obcí: Třeboň, Rapšach, Jindřichův Hradec, Nová Bystřice, Trhové Sviny, Horní Stropnice, Nové Hrady, Suchdol nad Lužnicí, Tušť, Halámky, České Velenice a menších obcí na trase!

Nabízíme:
• mzda až 25 000,-/měsíčně
• náborový příspěvek 10 000Kč
• půlroční prémie až 15 000Kč
• stravenky + závodní stravování
• příspěvek na dopravu nebo zajištěná firemní doprava zdarma nebo příspěvek na ubytování
• možnost profesního postupu (možnost kurzů a školení)
• zaměstnanecké výhody (příspěvky na penzijní připojištění, zaměstnanecké slevy a výhody,atd.)

Pracoviště: České Velenice
Kontakt: 608 822 658, 608 462 072, email: cvcb@bohemia-manscraft.cz