Slavíme 10 let

SVÁŘEČSKÝ TECHNOLOG - Německo (z51655)

Odpověď
Lokalita Kladno

Řemeslné a manuální práce Řemeslné a manuální práce Strojírenství Strojírenství Technika Technika Výroba a průmysl Výroba a průmysl

Pracovní náplň:

- Popis práce
- Stanoví nasazení vhodné svářecí technologie na montáži ocelových konstrukcí
- Zpracovává postupy svařování včetně použití vhodného přídavného materiálu a způsobu kontroly jakosti svarů
- Zpracovává podklady pro provádění postupových zkoušek a provádí jejich vyhodnocení
- Podílí se na přípravě technologických postupů pro sestavování a svařování dílců
- Podílí se na stanovení kubatur a technologických časů pro provádění svařovacích prací
- Kontroluje jakost připravených svarových hran pozic, přesnost sestavení konstrukce a povoluje zahájení svařování
- Kontroluje dodržování stanovené technologie svařování a vizuálně kontroluje jakost provedení svarových spojů
- Eviduje svářecí oprávnění
- Řádně vede a archivuje svěřenou dokumentaci

Požadujeme:

- SŠ technického směru (materiálový specialista výhodou), certifikát IWT nebo vyšší (IWE)
- německý jazyk nebo anglický jazyk na komunikativní úrovni
- znalost technologie svařování (metodou 121, 135, 136, 141, 783 podle ČSN EN ISO 4063)
- znalost platných svařovacích norem a norem pro výrobu ocelových konstrukcí
- znalosti a zkušenosti s požadavky na činnost svářečského dozoru dle ČSN EN ISO 14731
- znalost práce s technickou dokumentací, orientace v technických výkresech a výkazech materiálu
- MS Office - pokročilá znalost
- řidičské oprávnění skup. B

Nabízíme:

- 37,5 HOD TÝDNĚ
- FIREMNÍ AKCE
- DOVOLENÁ 5 TÝDNŮ
- MOBILNÍ TELEFON
- ODMĚNA PŘI DOSAŽENÍ ŽIVOTNÍHO JUBILEA
- PRACOVNÍ OBLEČENÍ
- PŘÍSPĚVEK NA PENZIJNÍ PŘIPOJIŠTĚNÍ
- SLUŽEBNÍ AUTOMOBIL I PRO SOUKROMÉ ÚČELY
- VÝKONNOSTNÍ PRÉMIE
- VZDĚLÁVACÍ KURZY, ŠKOLENÍ