Slavíme 10 let

Specialista/Kontrolor kvality do kovovýroby (z51657)

Odpověď
Lokalita Nový Jičín

Kvalita Kvalita

Pracovní náplň:

- Nastavení a koordinace kvality
- Řízení procesů vstupní, mezioperační a výstupní kontroly
- Správa dokumentace systému kvality
- Řešení reklamací a interních neshod
- Správa a vyřizování dodavatelských reklamací
- Zodpovědnost za tvorbu interní dokumentace pro vlastní procesy
- Kontrola svařování dle kontrolního plánu
- Rozměrové kontroly dle kontrolního plánu
- Výstupní a vizuální kontroly
- Kontrola a dodržování postupů ve výrobním procesu
- Spolupráce na auditech kvality
- Monitoring ukazatelů kvality
- Reporting pro vedení společnosti

Požadujeme:

- Minimálně SŠ technického zaměření
- Zkušenosti s tvorbou a nastavením procesů v řízení kvality
- Technický přehled, dobrou orientaci v procesech řízení kvality
- Praktickou zkušenost v oblasti kontroly kvality strojírenských výrobků
- Znalost čtení technické dokumentace
- Znalost práce s měřidly
- Certifikát pro vizuální kontrolu svarů VT2 v souladu s normou EN ISO 9712 výhodou
- Samostatnost a zodpovědnost, smysl pro přesnou a pečlivou práci
- ŘP sk. B

Nabízíme:

- Zázemí stabilní společnosti
- Přátelský kolektiv a lidský přístup ryze české firmy
- Slušné a férové jednání
- Příspěvek na stravování
- Služební notebook a firemní mobilní tarif
- Firemní akce pro zaměstnance