Junior manažer nákupu IT A CE (Z20753)

Odpověď
Abacus Electric s.r.o.
Lokalita České Budějovice

Nákup Nákup Prodej a obchod Prodej a obchod

Pracovní náplň:

Velkoobchodní prodejce výpočetní techniky a spotřební elektroniky Abacus Electric, s.r.o. je českou společností založenou v roce 1992 se sídlem v Českých Budějovicích a s obchodním zastoupením v Ostravě a Praze. Společnost je držitelem certifikátu ISO-9001 a je aktivní na trzích Česka., Slovenska, Polska a Maďarska. Více o nás na www.abacus.cz a www.evolveo.eu

Junior manažer nákupu IT A CE

•Zodpovědnost za svěřené produktové portfolio
•Selekce a optimalizace produktového portfolia
•Cenotvorba a skladová optimalizace svěřených produktů
•Vyjednávání o cenách, nákup
•Reporting, vyhodnocování prodejů
•Monitorování trhu
•Marketingová strategie svěřeného portfolia
•Vyhledávání nových produktů

Požadujeme:
•Zodpovědnost, pečlivost, schopnost pracovat pod tlakem
•Komunikační schopnosti a obchodní dovednosti
•Vyjednávací schopnosti
•Smysl pro detail a orientace na výsledek
•Flexibilita, ochota učit se novým věcem
•Zkušenost v oblasti IT
•Velmi dobrá orientace na trhu IT
•Znalost AJ – středně pokročilá
•MS Office
•Zkušenost z pozice nákupčí a znalost IS I6 výhodou
•Řidičský průkaz skupiny B

Nabízíme:
•Okamžitá možnost nástupu
•Místo pracoviště České Budějovice
•Možnost profesního růstu
•Služební telefon bez limitu
•Penzijní pojištění s příspěvkem zaměstnavatele
•Dovolená 5 týdnů
•Stravenky
•Možnost částečného home office