Referent přípravy výroby a vývoje (Z20750)

Odpověď
Garsys s.r.o.
Lokalita Karviná

Technika Technika Výroba a průmysl Výroba a průmysl

Pracovní náplň:

Společnost Garsys s.r.o. přijme

Referent přípravy výroby a vývoje

1. Administrativní podpora výrobního a vývojového oddělení
2. Spoluvytváření časových snímků z hlediska plánovaní výroby
3. Zabezpečení průvodní dokumentace k výrobě (štítky, návody apod.)
4. Spolupráce s oddělením vývoje ve věci: vytváření kusovníků, zpracování kalkulace, tvoření technických zápisů.
5. denní spolupráce s manažerem výroby - vývoje a směnovými mistry

POŽADUJEME:
• vzdělání: SŠ/
• znalost práce na PC (MS office)
• zkušenost s administrativou
• dobré organizační schopnosti
• schopnost dotahovat věci do konce
• komunikativní, flexibilní a pečlivá
• znalost anglického jazyka

Strukturovaný životopis s fotografií zasílejte na email: Sitek@garsys.cz
V případě dotazů telefonický kontakt: +420 553 810 127